OSIEDLE PANORAMA to kolejne trzy wyjątkowe budynkio nowoczesnej architekturze z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń które idealnie wpisują się w potrzeby przyszłych mieszkańców. Budynki będą wyróżniały się nowoczesną architekturą. Na elewacji oprócz bieli i szarości zastosujemy dodatki o strukturze drewna. Przestronne balkony będą wyposażone w przeszklone balustrady, które nadadzą bryłom lekkości.

Budynki posiadać będą garaże podziemne oraz zadaszoną wiatę garażową stanowiącą również taras widokowy i teren rekreacyjny. Całość dopełnią tereny zielone wokół budynku oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

O inwestycji

Przemyśl – to miasto posiadające wspaniała historię, ale także takie które obecnie rozwija się dynamicznie i którego walorów przecenić nie sposób. Dobrze więc byłoby zamieszkać tam, gdzie dużo się dzieje bez konieczności inwestowania ogromnych środków. Rozwiązaniem, które to właśnie umożliwia jest nasze osiedle„OSIEDLE PANORAMA „.

Osiedle składające się z trzech budynków mieszkalnych A, B i C. Projektowane budynki A i C posiadają 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, która zaprojektowana została jako garaż dla samochodów osobowych. Budynek B posiada 6 kondygnacji nadziemnych i 2 kondygnacje podziemne, które zostały zaprojektowane jako garaż podziemny dla samochodów osobowych. Budynki położone będą przy ulicy Żołnierzy osiedle powstanie na działce o powierzchni 1.2 ha .

Dla przyszłych mieszkańców powstanie 146 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 40 do 100 m2 ( kawalerki , mieszkania 2 , 3 oraz 4 pokojowe ).

Zaletą projektu jest możliwość dowolnej aranżacji lokali . Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w duże tarasy natomiast ostatnie kondygnacje w tarasy widokowe, na pozostałych piętrach mieszkania posiadać będą obszerne balkony .

Dla wygody mieszkańców pod budynkami znajdą się garaże z automatycznymi bramami oraz zadaszona wiata z miejscami parkingowymi. W każdej klatce schodowej zaplanowano windy .

Mapa lokalizacji